Volkswagen, Jetta, 2011, Benzinë

9,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5327
Titulli
VW JETTA 2011 BENZINE AUTOMATIK
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
14.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2500 cc
Kilometra
163000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
BEZHE
Ngjyra Brënda
BEZHE + E ZEZE
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Volkswagen Jetta viti 2011, 2.5 benzine e pershtatshme per impiant gazi, kambio automatike, 163000 km, lekure bezhe, ngrohje sediljesh, klima, CD, Aux, Bluetooth per telefon, pilot automatik, mbyllje qendrore, xhama dhe pasqyra elektrike, disqe alumini, ne gjendje shume te mire. Gati per cdo prove
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 276 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?