Volkswagen, Passat, 2013, Benzinë

11,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
4793
Titulli
Volkswagen Passat 2.5 SE
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2013
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
11.06.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2500 cc
Info Motorri
2.5i SE
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
173 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
49000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E Bardhe
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
12.3 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
7.1 L/100 km
Konsumi Kombinuar
9.4 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Opsionet:
1. 10 Airbag
2. Sisteme sigurie ABS + AFU + ESP
3. Pilot automatik me limitator dhe memorje
4. Klima me 2 zona
5. Disqe alumini 16"
6. Radio/MP3 me 6 autoparlante
7. Sedilje me ngrohje
8. Timon Lekure me komanda
9. Tapicieri lekure bezhe
10. Pasqyra elektrike me ngrohje
11. Timon Elektrik
12. Sedilje elektrike me memorje
13. Sedilje me ngrohje
14. Kilometrazh dixhital
15. Drita mjergulle
16. Timoni me rregullim lartesie dhe thellesie
17. Sensore Parkimi Para & Mbrapa
18. Sensore drite dhe shiu
19. Ekran 7" me Navigator
20. Mbyllje qendrore me frekuence te larte
21. Mbeshtetese krahu mbrapa
22. Sensor presioni gomash
23. Xham i perparme akustik
24. Xhamat e pare dhe te pasem me komandim elektrik & sensor antiqendrese
25. Pasqyrë e brendshme elektrokrom
Automjeti eshte ne gjendje perfekte teknike dhe me te gjitha sherbimet e kryera prane koncensionarit ne USA.
Cmimi 11.900 Euro me dogane te paguar , targa , siguracion dhe kolaudim.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Autostrada TR - DR
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 865 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?