Volkswagen, Passat, 2013, Benzinë + Gas

12,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5310
Titulli
PASSAT 2013 BENZINE GAZ
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2013
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2500 cc
Kilometra
65000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
BEZHE
Ngjyra Brënda
BEZHE
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
SHITET PASSAT I 2013 PRODHIM AMERIKAN, 2.5 BENZINE ME IMPIANT GAZI (KONSUMI 100% GAZ PERVEC NDEZJES), KONSUMI NE QYTET 1000 LEKE PER 100 KM, KAMBIO AUTOMATIKE DSG, 65000 KM, SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE, PASQYRA ELEKTRIKE ME NGROHJE, KASETOFON ME EKRAN TE MADH ME TOUCH BLUETOOTH AUX DHE KARTE MEMORIE. LETRAT TE PRERA PER NJE VIT. CMIMI I DISKUTUESHEM. ME NDERRIM MAKINA KA CMIM TJETER.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 11
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 2355 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?