Volkswagen, Passat, 2016, Benzinë

20,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5311
Titulli
PASSAT I 2016 AMERIKAN
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2016
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Info Motorri
TSI
Kilometra
30000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
BLU
Ngjyra Brënda
E ZEZE
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
VW PASSAT 2016 1.8 BENZINE FULL ME OPSIONE
-Vetem 30000 Kilometra
-Me hapje xhami ne tavan
-Me vet-parkim automatik
-Kamera dhe sensor parkimi
-Pilot automatik
-Navigator profesional
-Comfort Access (Hapje, mbyllje dhe ndezje pa celes)
-Ambient Lights
-aux,bluetooth
-Kontroll te presionit te gomave
-Sedile elekrike me memorje
-Sediljet para dhe mbrapa me grohje
-Klima me zona individuale
-Sensore Parkimi
-Fenere Xenon
-Fenere Adaptive (kthehen sipas rruges)
-Stopa led
Cmimi i diskutueshem
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 933 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?