Volkswagen, Tiguan, 2013, Naftë

15,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5881
Titulli
Shitet Vw Tiguan 2013 Rline
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Minivan
Viti
2013
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
08.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2.0 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
140 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
129000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.0 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7.0 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet VW TIGUAN(2013)2.0TDI 4MOTION (140)HP
Makina ka ardh nga suedia me 118000 km dhe ka vetem 129000 km.
Full panoramik.
Sedilje rline lekure me ngrohje dhe me fryrje para.
Sediljet mbrapa me levizje pozicioni.
Timon sportiv rline me komanda ne timon.
Ekran me touch me 6cd aux bluetooth.
Xhama te zi 50% original Vw ngjyre jeshil + leter 50% siper xhamave original.
Makina ka vetem kamer mbrapa.
Dritat xenon bixenon dhe led,dritat inteligjente sistem AFS (adoptohen sipas terrenit)
Stopat mbrapa Led.
Sensore drite dhe shiu.
Pasqyrat me palosje dhe me ngrohje.
Klima tronike me 2 zona.
Frenat e dores me buton dhe sistem auto hold(mban makinen ne malore).
Disqe 18ich.
Me sistem eco(fiket ne semafor)
Nuk ka gome rrezerve,disponon gjelin dhe kompresorin per fryrjen e gomes.
Makina ka 2 celsa.
Makina eshte shume ekonomike dhe sapo jane ndrruar vaj filtra dhe ferrotat e para te shoqeruara me fature.letrat deri fund 2019.
Mundesi ndrrimi.Me ndrrim ka cmim tjeter
Nr vtm whatsap:0676714259
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 148 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?