Volvo, XC90, 2004, Benzinë + Gas

6,700 €
Nr.Njoftimi [ID]
5492
Titulli
Okazion Shitet XC90 ne shuper gjendje
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2004
Garancia
2 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
27.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2900 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
272 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
161000 miles
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu
Ngjyra Brënda
Pana
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
16 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
11 L/100 km
Konsumi Kombinuar
14 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
OKAZION .Shitet volvo xc90 viti 2004.Benzin gaz motorr 2.9 kubik biturbo.
Makina eshte me 6+1 vende.
Opsionet qe disponon:
-sendilet e para me ngrohje.
-klima bizonale.
-dvd player ne tavan dhe tek kokat e sendileve te para.
-sensor parkimi mbrapa.
-bagazhier me 6 cd
-sendile me memorje dhe komanda elektrike
-sensor shiu
-sallon lekure
-ndezje ne distance
-4x4 gjith kohen.
-impiant gazi i montuar dhe i shenuar ne leje te qarkullimit.
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana vizuale po ashtu edhe nga ana xhenerike dhe motorrike.
te gjitha sherbimet e bera.
Nuk e kap Taksa e luksit.
Me goma 80 %.
Makina mund te nderrohet me makine me te re plus diferenc.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr.Teodor Keko
Kodi Postar
1050
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 5
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 4635 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?