Buggati sfidohet nga Lamborghini

07.03.2016

Ndoshta kemi parë shumë gara me makina, por si kjo në video e makinave super sportive, më të shtrenjta është vërtetë një moment mbresëlënës. Dy super makina që sfidojnë njëra tjetrën në tunelin e Aeroportit të Manchesterit në Angli. Buggati Veyron dhe Lamborghini Aventador janë dy nga supermakinat më të shtrenjta dhe më të shpejta në botë. Padyshim një sfidë mes tyre do të ishte diçka e bukur për tu parë, por më shumë për tu provuar. Këtë e kanë bërë dy pronarë të këtyre super makinave në tunelin e Aeroportit të Manchesterit në Angli.

https://www.youtube.com/watch?v=BwXQt7M6TSU
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim