Mercedes-Benz, C-Class, 2010, Benzinë

12,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5698
Titulli
Mercedes Benz C300
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
21.10.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2998 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
231 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
185000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E bardhe
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
12 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
8 L/100 km
Konsumi Kombinuar
9 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Marka - Mercedes Benz
Forca motorrike - 300
Lloji i kambios - 7G tronic
Karburanti - Benzin
Vit prodhimi - 2010
Kilometra - 185 mij
Cmimi - 12000 €
Numri Kontaktit - 0692920221
Pershkrimi - Mercedes Benz C300 4Matic,look AMG origjinal fabrike,baxha,sedilje elektrike dhe me ngrohje,tapiceri bezh,klima dixhitale bizonale,cruise control,radio cd,mp3,aux,disqe 17 me goma te reja,amortizim dhe susta sport,makina ka 2 muaj qe ka ardh ne shqiperi me dokumentat e paguara.Makina eshte ne gjendje perfekte dhe nuk esht prek ne shqiperi,esht super i paster jasht dhe brenda flm.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 1309 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?