Mercedes-Benz, C-Class, 2011, Naftë

13,800 €
Nr.Njoftimi [ID]
5472
Titulli
MERCEDEZ C 220 - AVANTGARDE - AUTOMAT - 2011
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
25.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Kilometra
170000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
GRI E ERRET
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-MERCEDEZ C 220 * BLUEFFICENCY * -MODEL AVANTGARDE (FACELIFT) -SEDILJE LEKURE & RROBE -SYSTEM ECO ( FIKET NE SEMAFOR ) -PASQYRAT ME LED DHE ME TREKENDESH , QE TREGON PER PARAKALIM -SENSORE PARKIMI -NAVI SYSTEM SATELITOR -DISJET 17-INCH AVANTGARDE -STOPAT ME LED -FREXHOT ME LED -TIMON 3-SH MULTIFUNKSIONAL ME BUTONA -MP3 PLAYER , AUX , BLUETOOTH TELEFON *GJENDJE SHUME E MIRE * *ESTETIKE DHE XHENERIKE * SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! DOGANE E PAGUAR !! CEL:‭069 974 8975‬
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 459 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?