Pjese kembimi per te gjitha automjetet

12 €
Nr. Njoftimi [ID]
4558
Titulli
Pjese kembimi per te gjitha automjetet
Gjendja
e Përdorur
Marka
Chrysler
Modeli
300C
Çmim i Diskutueshëm
Po
Postuar
12.05.2018
Informacion shtesë
Përshkrimi
Pjese kembimi per te gjithe llojet e automjeteve te ardhur nga Italia dhe Gjermania.Tek ne do te gjeni cdo pjese origjinale dhe funksionale .Auto Arti ju mirepret..
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
Adresa
Levan Fier
Kodi Postar
9003
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 190 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?