AutoNews

  • Ndoshta kemi parë shumë gara me makina, por si kjo në video e makinave super sportive, më të shtrenjta është vërtetë një moment mbresëlënës. Dy super makina që sfidojnë njëra tjetrën në tunelin e Aeroportit të Manchesterit në Angli. Buggati Veyron dhe Lamborghini Aventador...
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim